Ochrana osobních údajů

Kdo jsme?

Firemního sociologa provozuje PhDr. Vojtěch Bednář – více informací najdete v sekci Kontakty. Můžete nás kdykoli kontaktovat a rádi zodpovíme jakoukoli otázku.

Jaké osobní údaje o vás sbíráme a k čemu je používáme?

Návštěvou tohoto webu vznikají statistické údaje založené na Vaši IP adrese a na neparazitních cookies (proto na vás při otevření našeho webu nevyskakuje že byste s nimi měli souhlasit). Používáme je pro vyhodnocení jeho návštěvnosti; prostě abychom viděli, jak se nám daří. Nepoužíváme je pro remarketing ani pro cílení reklam, protože tento druh inzerce nepovažujeme za férový. Pokud nechcete, aby váš webový prohlížeč figuroval ve statistikách Google Analytics, nainstalujte si do něj tento doplněk. Pokud si nepřejete být sledováni tlačítky pro sdílení na sociálních sítích, použijte třeba AdBlock.

Pokud se rozhodnete registrovat do našeho newsletteru, dáváte nám tím svou e-mailovou adresu. Vaši adresu využijeme pro zasílání pravidelného týdenního přehledu o novinkách na Firemním sociologovi, příležitostným speciálním zpravodajům a také, ale jen velmi výjimečně, k tomu, abychom vás osobně oslovili. Svůj souhlas se zpracováním vaši adresy nám můžete kdykoli odebrat prostě tím, že se odhlásíte (odkaz je v každém zpravodaji na konci), vaše adresa se tím vymaže, nebo tak, že nám napíšete na adresu kontakt@firemni-sociolog.cz  a uděláme to manuálně. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu, pokud to po nás nebude vyžadovat platná legislativa. 

Proč to čtete?

Protože Evropská Unie řeší nesmysly místo závažných problémů. Pouhým používáním internetu vzniká obrovské množství informací, které nelze sečíst, natož regulovat, a s dostatečně vyspělými nástroji je možné rekonstruovat vaši virtuální, potažmo reálnou existenci. Přístup EU jehož ne jediným produktem je tento dokument ve kterém je popsáno to, co by měla být v prvé řadě slušnost je důsledkem přebujelé, nesmyslné, a zejména neužitečné byrokracie, která hledá způsob jak zdůvodnit svou vlastní existenci, a tím paradoxně ukazuje, že firmám a v konečném důsledku lidem škodí.