Firemní sociolog pořádá veřejné semináře, akce a setkání. Zde najdete informace o aktuálně konananých akcích.

(Proběhlo) Veletrh Věda Výzkum Inovace 17.5.2018

9. 5. 2018 | PhDr. Vojtěch Bednář

Co přináší změny v práci? Co potřebuje nová generace? Co můžeme nabídnout mladým lidem a co od nás očekávají? Nejen o tom budeme hovořit v rámci programu veletrhu Vědy Výzkumu a Inovací v Brně. Více informací a možnost přihlášení najdete zde.

Akce proběhla. Záznam z vystoupení si můžete pustit zde (od 30. minuty)

celý článek
 

(Proběhlo) Seminář Omezování fluktuace se společností Seminaria dne 18.6.2018

8. 4. 2018 | PhDr. Vojtěch Bednář

Vynaložili jste úsilí na získání vhodných zaměstnanců pro váš podnik a poslední věc, kterou si přejete, je, aby odešli. Nábor je obecně drahý a časově náročný proces. Čím déle můžete udržet stávající kvalitní zaměstnance, tím lépe. Analýza situace a zjišťování důvodů odchodu zaměstnanců z vaší společnosti vám pomohou pochopit, proč lidé odcházejí. Budete tak moci vyvinout úsilí k udržení zaměstnanců způsobem, který povede k výsledkům.

celý článek
 

Benefiční seminář fluktuace s Hospodářskou Komorou Olomouc 12.11.2018

15. 3. 2018 | PhDr. Vojtěch Bednář

Trápí vás odchody zaměstnanců? Poradíme a pomůžeme vám. Přijďte na seminář o omezování fluktuace zaměstnanců který pořádá Firemní sociolog ve spolupráci s okresní Hospodářskou komorou Olomouc a Rotary klubem Olomouc - City

celý článek

Jak omezit fluktuaci nefinanční cestou 3.10.2018 - Workshop s Klubem Personalistů

28. 2. 2018 | PhDr. Vojtěch Bednář

 Seminář - workshop firemního sociologa PhDr. Vojtěcha Bednáře objasní, co vede zaměstnance k tomu, že uvažují o změně místa, jak velkou roli v tom hrají peníze, a proč někdy rozhodují jiné věci, co lze dělat pro stabilizaci zaměstnanců, jak využít stabilních zaměstnanců k udržení těch méně stabilních a jak snižovat fluktuaci manažerskými nástroji a nefinančními benefity. Workshop je univerzální, ale je nejvíce zaměřen na problematiku fluktuace pracovníků specializovaných  a kvalifikovaných dělnických pozic, které trápí firmy nejvíce. S knihou a dárkovým poukazem pro každého účastníka. 

celý článek

(Proběhlo) Seminář Omezování fluktuace v Bratislavě se společností Intenziva 16.4.2018

5. 2. 2018 | PhDr. Vojtěch Bednář

Trápí vás odchody zaměstnanců? Máte problém udržet si pracovní sílu? Přijďte na seminář, který pořádáme ve spolupráci se vzdělávací společností Intenziva v Bratislavě. Každý účastník obdrží naši knihu o omezování fluktuace nefinančními nástroji.

celý článek