Kdo jsme?

Firemního sociologa provozuje PhDr. Vojtěch Bednář – více informací najdete v sekci Kontakty. Můžete nás kdykoli kontaktovat a rádi zodpovíme jakoukoli otázku.

Jaké osobní údaje o vás sbíráme a k čemu je používáme?

Návštěvou tohoto webu vznikají statistické údaje založené na Vaši IP adrese a na cookies se kterými musíte souhlasit odklepnutím lišty dole na webu. Používáme je pro vyhodnocení jeho návštěvnosti; prostě abychom viděli, jak se nám daří. Nepoužíváme je pro remarketing ani pro cílení reklam, protože tento druh inzerce nepovažujeme za férový. Pokud nechcete, aby váš webový prohlížeč figuroval ve statistikách Google Analytics, nainstalujte si do něj tento doplněk. Pokud si nepřejete být sledováni tlačítky pro sdílení na sociálních sítích, použijte třeba AdBlock.

Pokud se rozhodnete registrovat do našeho newsletteru, dáváte nám tím svou e-mailovou adresu. Vaši adresu využijeme pro zasílání pravidelného týdenního přehledu o novinkách na Firemním sociologovi, příležitostným speciálním zpravodajům a také, ale jen velmi výjimečně, k tomu, abychom vás osobně oslovili. Svůj souhlas se zpracováním vaši adresy nám můžete kdykoli odebrat prostě tím, že se odhlásíte (odkaz je v každém zpravodaji na konci), vaše adresa se tím vymaže, nebo tak, že nám napíšete na adresu kontakt@firemni-sociolog.cz  a uděláme to manuálně. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu, pokud za předání nebudete považovat fakt, že k rozesílání zpravodajů používáme americký systém Mailchimp. Nemusíte se však obávat, vaše data jsou i nadále chráněna a to nejen dohodou Privacy Shield, ale zejména mocným kouzlem voodoo.

Ochrana údajů v poradenském procesu

V rámci naší práce sbíráme a zpracováváme minimum informací osobního charakteru. Ve vzdělávání pracujeme s evidenčními údaji (prezenční listiny), které nejsou lokálně ukládány a existují jen u klientů. Hodnocení a zpětné vazby jsou striktně anonymní. Formální poradenské zprávy a doporučení neobsahují osobní údaje o jednotivých lidech. Získaná data neslouží k profilaci ani kategorizaci, a všechny informace na tomto serveru i v našich knihách jsou důsledně anonymizovány a rozmlženy, a to již od počátků naší činnosti. Vše, co je nám sděleno, a vše, co v průběhu poradenského vztahu vznikne je vždy přísně důvěrné a důsledně chráněno. Ne proto, že nás k tomu někdo nebo něco nutí, ale prostě proto, že to považujeme za nutnost a za nezbytný předpoklad naší práce.

Proč to čtete?

Protože Evropská Unie řeší nesmysly místo závažných problémů. Pouhým používáním internetu vzniká obrovské množství informací, které nelze sečíst, natož regulovat, a s dostatečně vyspělými nástroji je možné rekonstruovat vaši virtuální, potažmo reálnou existenci. Přístup EU jehož ne jediným produktem je tento dokument ve kterém je popsáno to, co by měla být v prvé řadě slušnost je důsledkem toho, že EU není schopna reagovat na skutečné problémy světa, a tak místo nich řeší zástupné.


© 2023 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520