• About us
 • Sociální vztahy v organizaci a jejich management

  Konzultanti projektu Firemní-sociolog.cz pro vás připravili knihu o vedení a vztazích ve firmě. Vychází právě v těchto dnech a je k dispozici pro vás

  Rok a půl od původní myšlenky po hotovou realizaci. Tak dlouho trvalo, než světlo světa spatřila kniha Sociální vztahy v organizaci a jejich management, která vychází v nakladatelství Grada. Jejími autory jsou poradci z projektu Firemní-sociolog.cz, Vojtěch Bednář, Jan Drahoňovský a Petr Hlušička a dále Helena Těšitelová z naší partnerské společnosti Menseek.

  Na více než 200 stranách knihy získáte celou řadu informací o tom, jak řídit, vést a motivovat své podřízené. Dozvíte se, jak fungují sociální vztahy v organizaci a v týmu, jak s nimi pracovat, a jak je řídit. Dozvíte se, jak funguje a vypadá sociální konflikt a co s ním dělat. A proč to, na čem není kolečko od kávy, není užitečné.

  Knihu je možné koupit na e-shopu vydavatelství Grada (klepněte sem), nebo v běžných kamenných knihkupectvích. Časem bude k dispozici také jako e-book (odkaz bude doplněn). Pokud  se vám bude líbit, dejte nám prosím vědět, pokud ne, dejte nám vědět také.

  Kniha Sociální vztahy v organizaci a jejich management byla od počátku koncipována tak, aby se na ní mohli podílet i její čtenáři. Pokud nám napíšete své zkušenosti, podněty a poznatky, velmi rádi je zohledníme v případném rozšířeném vydání, či pokračování.

  Máte-li naši knihu, rádi vám nabídnete také naše vzdělávací a poradenské služby, a to za výhodnějších podmínek. Budete-li chtít, rádi vám jí také osobně podepíšeme.


  © 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520