• About us
 • Poradenský den (PD) je individuální setkání poradce a klienta (tzv. Cílové osoby). Účelem je intenzivní, individuální cestou podpořit cílovou osobu v zadaném tématu formou diskuse jeden na jednoho. Na rozdíl od koučinku je cílem PD předat klientovi know-how a praktické informace, a reagovat z pozice odborníka na klientovu dosavadní práci.

  Realizaci PD předchází klientem, resp. Cílovou osobou schválená anotace, a jeho výstupem je poradenská zpráva pro cílovou osobu a klienta. Délka je typicky 5 hodin čistého času (běžně od 9:00 do 14:30 s přestávkami). PD se koná u klienta, nebo na klientem určeném místě, v některých případech na „neutrální půdě“ dle společné dohody.

  Zvláštním typem poradenského dne je dělený poradenský den, který je typicky určen pro účastníky vzdělávání nižšího managementu, a doplňuje (někdy nahrazuje) rozvojový workshop. Účelem děleného dne je poskytnout rychlou poradenskou podporu v daných tématech účastníkům vzdělávání formou jeden na jednoho, ale po omezenou dobu; standardně 1 hodiny na účastníka. Obvykle se věnujeme pouze jednomu, nejvýše dvěma problémům. Za jeden den jsme takto schopni pracovat nejvýše se čtyřmi cílovými osobami.

  Zajímají vás naše služby? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme, zpracujeme nabídku, zodpovíme každou otázku.

  Přihlásit odběr na LinkedIn

  PhDr. Vojtěch Bednář

  PhDr. Vojtěch Bednář

  Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

  více o autorovi
  články autora

  Mgr. Petr Hlušička

  Mgr. Petr Hlušička

  Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

  více o autorovi
  články autora

  PhDr. Jan Drahoňovský

  PhDr. Jan Drahoňovský

  Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

  Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

  více o autorovi
  články autora

  Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

  Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

  Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

  více o autorovi
  články autora


  © 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520