Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

Má dlouholeté zkušenosti s náborovými i vzdělávacími procesy a řešením personálních situací u významných firem působících v rámci ČR. Působil na pozicích externích i interních poradců, ale také na pozicích v HR managementu.

Psychologická diagnostika & Poradenství

Poskytování psychologického poradenství pro soukromé klienty a management firemních klientů. Využití diagnostických metod jako samostatné služby pro soukromé klienty, nebo jako doplněk výběrových řízení.

Recruitment & Assessment center

Poskytování poradenství v rámci výběrových řízení a kariérového poradenství. Pro klienty kompletní servis při náboru zaměstnanců na specializované nebo vyšší pozice. Zjišťování míry sledovaných osobnostních rysů a dispozic k vykonávání dané funkce. Využití standardizovaných psychologických diagnostických metod v rámci výběrových řízení či AC. Obsahové a moderátorské zajištění služeb na klíč.

Vzdělávání

Specializované intenzivní vzdělávací programy, založené na práci malých (6-12členných) skupin lidí. Součástí programu je teoretická příprava, sociálně-psychologický výcvik, řešení modelových situací, relaxační metody a individuální konzultace.

Témata vzdělávacích programů: komunikace, spolupráce v týmu, hodnocení a motivace, prevence násilí na pracovišti, řešení konfliktních situací, zvládání stresu, vedení a motivace lidí, apod.

Odborné vzdělání a certifikáty

  • Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta, obor psychologie
  • Dlouhodobý integrativní psychoterapeutický výcvik
  • Sociálně psychologický výcvik I.
  • Sociálně psychologický výcvik II.
  • Manažerský kurz mediální komunikace
  • Krátká strategická terapie

Přihlásit odběr na LinkedIn


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520