Firemní sociolog spolupracuje s omezeným množstvím vybraných partnerských společností na společném poskytování obsahových, vzdělávacích a poradenských služeb. Na této stránce najdete bližší informace o našich partnerech. Našimi partnery jsou pouze subjetky, kterým důvěřujeme a jejichž služby tedy můžeme doporučit i vám.

PhDr. Vojtěch Bednář - manažerské a mediální poradenství   PhDr. Vojtěch Bednář - manažerské a mediální poradenství.
 hm-partners  

HM PARTNERS s.r.o

Jsme poradenskou a vzdělávací společností, která se zaměřuje na zlepšování výkonnosti organizací, zvyšování angažovanosti zaměstnanců a efektivní realizaci strategických změn.
Stavíme na filosofii udržitelného vedení vycházejícího z našich hodnot, přijaté odpovědnosti za sebe i své okolí, pozitivní vizi a vnášení rovnováhy do všeho, co děláme.

 Byzmag  Byzmag - Elektronický časopis pro podporu podnikání v ČR
 personalnimarketing-banner  
 intenziva-logo  

Kto sme

Vzdelávacie a konferenčné centrum INTENZÍVA, s.r.o. je súkromná nezávislá spoločnosť. Sme profesionálny tím, ktorí  pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Hodnoty, ktoré preferujeme sú predovšetkým kvalita, odbornosť, flexibilita, čestnosť, dôveryhodnosť a spoľahlivosť.

Čo robíme

Našim poslaním je ďalšie vzdelávanie dospelých a konferenčné služby.
Špecializujeme  sa na hard skills v marketingu, obchode, logistike a ľudských zdrojoch.

Vedieť riadiť ľudí a orientovať sa na trhu považujeme za základ konkurencieschopnosti a rozvoja každej organizácie.  Zameriavame sa na zákazníka, využívame všetky dostupné formy komunikácie, podporujeme networking a spoluprácu odbornej verejnosti. Vieme profesionálne pripraviť vzdelávanie na mieru.

 vlastnicesta-banner  Vlastní cesta je poradenský portál, který považuje myšlenku za základ změny, pomoci, úspěchu. Na portálu naleznete síť poradců z praxe, kteří jsou schopni poskytovat poradenství hned v několika oborech. Pomáhají zákazníkům najít jejich vlastní cestu k řešení problému a vytvořit nové, potřebné návyky. Dosáhnout úspěchu, zvýšit efektivitu pomáhají v oblastech jako jsou systémy řízení, management, komunikace, certifikace, marketing, bezpečnost apod. Každý zákazník si zaslouží specializovaný programy na míru, protože každý zákazník je jiný. Všechny výsledky a zkušenosti jsou podloženy písemnými referencemi zákazníků. 
 semis-banner  Vzdělávací společnost Semis, s.r.o. je firmou specializovanou na vzdělávání a rozvoj dospělých s dlouholetou tradicí. Poskytuje komplexní vzdělávací služby široké skupině uživatelů v rámci komerčního i podporovaného vzdělávání. Společnost Semis je naším partnerem při přípravě a realizaci veřejných vzdělávacích akcí.


© 2023 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520