Firemní sociolog spolupracuje s omezeným množstvím vybraných partnerských společností na společném poskytování obsahových, vzdělávacích a poradenských služeb. Na této stránce najdete bližší informace o našich partnerech. Našimi partnery jsou pouze subjetky, kterým důvěřujeme a jejichž služby tedy můžeme doporučit i vám.

logo zaap final zarovnane

Business Institut
Business Institut se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v České republice. Specializuje se na profesní vzdělávací programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration), LLM (Master of Laws) a DBA (Doctor of Business Administration). Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem profesionálního týmu lektorů nabízí Business Institut koncept studia, jenž promítá teoretické problémy přímo do praxe.

Ševčík Petr LOGOclaim Monochromatic GREEN

Petr Ševčík
Interim Change Management
 
Jsem Change Manager pracující na interim bázi. Zaměřuji se na manažersky intenzivní projekty v zavádění a řízení změn, firemních transformacích, rozvoji a růstu firem. Mým profesním posláním je budování a zvyšování konkurenční výhody a dlouhodobé hodnoty firem.

logo zaap final zarovnane

Employee assistance program s.r.o. 
V rámci ČR zajišťujeme Zaměstnanecký Asistenční Program (ZAP) - profesionální personální nástroj, který slouží jako firmou poskytovaný benefit jejím pracovníkům. Jeho účelem je pomáhat zaměstnancům při řešení náročných životních situací, které by mohly mít nepříznivý dopad na jejich pracovní výkon, zdraví a pohodu. Jsme profesionálním členem mezinárodní asociace EAPA (Employee Assistance Professionals Association).

logo zaap final zarovnane

Consulta HR
Jsem externí personalista, zbavuji manažery firem zbytečné personální byrokracie, zjednodušuji celý personální proces, pomáhám manažerům řešit personální a pracovně-právní problémy, funguji ve firmách jako HR interim manažer.

V neposlední řadě působím také jako psychoterapeut, jak ve firmách jako couch, terapeut – řešíme přetíženost, vyčerpání a s tím spojené problémy, ale také funguji jako psychoterapeut v soukromé sféře. Největším současným problémem je přetíženost a vyčerpání dospívajících a s těmi pracuji jako terapeut – nejvíce řešíme různé symptomy tísně, úzkostí spojených s přetížením až po deprese.

Naše moto je: „Žijte svůj život“ – vydejte se po své cestě, nebojte se emocí a naslouchejte svému srdci. Platí to v jakémkoliv věku.

vcs Vlastní Cesta - Poradenský portál.
 hm-partners

HM PARTNERS s.r.o
Jsme poradenskou a vzdělávací společností, která se zaměřuje na zlepšování výkonnosti organizací, zvyšování angažovanosti zaměstnanců a efektivní realizaci strategických změn.

Stavíme na filosofii udržitelného vedení vycházejícího z našich hodnot, přijaté odpovědnosti za sebe i své okolí, pozitivní vizi a vnášení rovnováhy do všeho, co děláme.

 

 

 


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520