6. 4. 2020   PhDr. Vojtěch Bednář

Jak vnímají manažeři současnou krizi z pohledu práce s lidmi? Co je největší výzva a největší problém? Jaké negativní a pozitivní důsledky má koronavirus a opatření proti němu na chování zaměstnanců? Věnujte nám čas a zúčastněte se našeho výzkumu.

Z našich zkušeností a informací, které jsme nasbírali u klientů pro něž pracujeme vyplývá, že firmy již delší dobu očekávaly příchod ekonomického poklesu, krize, krátce řečeno „horších časů“. Neznámou byl spouštěč, který tuto situaci vyvolá, nicméně někteří manažeři pozorovali zhoršení nálad již na konci roku 2018.

Situace vyvolaná celosvětovou pandemií koronaviru se nějakým způsobem dotkne prakticky každé firmy, každé organizace. Předpokládá se, že tento dopad může být počátkem delšího ekonomického poklesu.

Krize má mnoho důsledků, jedním z nich je dopad na chování zaměstnanců a na to, jakým způsobem je organizace s nimi schopna pracovat z manažerského pohledu. Protože dopady mohou být různé; a firmy se k nim také různě staví, rádi bychom vás dnes požádali o zodpovězení krátkého výzkumu – dotazníku. Náš výzkum je určen lidem na manažerských pozicích ať už jde o HR, nebo obecný management. Vyplnění vás bude stát přibližně 10 minut času. Ptáme se v něm na negativní, ale též pozitivní dopady stávající situace na vaše zaměstnance.

Klepněte sem pro otevření dotazníku

Výsledky výzkumu budou zveřejněny zde, na Firemním sociologovi a budete o nich informováni. Přizpůsobíme jim náš obsah a poslouží pro podporu personálních manažerů, vedoucích a lídrů v této nesnadné době. Nejste-li abonentem našeho e-mailového zpravodaje, můžete nám v dotazníku zanechat vaši adresu, a my vám je zašleme.

Děkujeme vám za váš čas

Přihlásit odběr na LinkedIn

PhDr. Vojtěch Bednář

PhDr. Vojtěch Bednář

Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

více o autorovi
články autora

Mgr. Petr Hlušička

Mgr. Petr Hlušička

Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

více o autorovi
články autora

PhDr. Jan Drahoňovský

PhDr. Jan Drahoňovský

Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

více o autorovi
články autora

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

více o autorovi
články autora


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520