1. 2. 2021   PhDr. Vojtěch Bednář

Doba je nejistá, zaměstnance je stále obtížnější přimět k aktivní činnosti a přesto mají stoupající požadavky? O těchto a dalších otázkách aktuálního managementu budeme hovořit na neformálním setkání Firemního sociologa, na které bychom vás rádi pozvali.

Žijeme v nesnadných časech. Nebezpečí pandemie je neustále přítomné, naše životy jsou omezeny řadou nepříjemných nařízení, kromě toho se řada firem obává rizika příchodu ekonomické krize. Mnoho zaměstnanců je přitom stále navyklých vysoce nadstandardním platům i benefitům z posledních let a trvale nízké nezaměstnanosti. Množí se případy nespokojenosti, kritiky managementu a také nervozity. Současně je stále obtížnější motivovat zaměstnance k tomu, aby byli samostatní a dostatečně aktivně vykonávali svou práci. Je stále obtížnější chtít po nich nadstandardní práci.

Toto, a nejen toto jsou pro řadu manažerů v současnosti aktuální témata práce s lidmi. Rádi bychom vám, našim čtenářům a abonentům nabídli možnost o těchto tématech pohovořit neformálně s námi, s poradci Firemního sociologa, a to v bezpečném prostředí virtuální videokonference na platformě Google Meet.

Přijměte pozvání k Virtuální kávě Firemního sociologa  

Naše virtuální káva se uskuteční v podvečerních hodinách 11.2  a  16.2 podle vašich preferencí a potrvá asi 1,5 hodiny. Budeme se věnovat jednomu hlavnímu tématu z různých úhlů pohledu. Virtuální setkání je zdarma, chcete-li se zúčastnit, stačí, když vyplníte krátký dotazník pod tímto článkem (pokud se vám nezobrazuje, klepněte na tento odkaz).

Přesný čas konání a zvolené téma vám pošleme s dostatečným předstihem a zvolíme je podle vašich preferencí. Máte-li jakoukoli otázku, obraťte se na nás na e-mailové adrese zuzana.bednarova@firemni-sociolog.cz nebo telefonním čísle 731 782 385.

Těšíme se na vás.

Přihlásit odběr na LinkedIn

PhDr. Vojtěch Bednář

PhDr. Vojtěch Bednář

Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

více o autorovi
články autora

Mgr. Petr Hlušička

Mgr. Petr Hlušička

Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

více o autorovi
články autora

PhDr. Jan Drahoňovský

PhDr. Jan Drahoňovský

Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

více o autorovi
články autora

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

více o autorovi
články autora


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520