19. 8. 2013   PhDr. Vojtěch Bednář

Konzultanti projektu Firemní-sociolog.cz pro vás připravili knihu o vedení a vztazích ve firmě. Vychází právě v těchto dnech a je k dispozici pro vás

Rok a půl od původní myšlenky po hotovou realizaci. Tak dlouho trvalo, než světlo světa spatřila kniha Sociální vztahy v organizaci a jejich management, která vychází v nakladatelství Grada. Jejími autory jsou poradci z projektu Firemní-sociolog.cz, Vojtěch Bednář, Jan Drahoňovský a Petr Hlušička a dále Helena Těšitelová z naší partnerské společnosti Menseek.

Na více než 200 stranách knihy získáte celou řadu informací o tom, jak řídit, vést a motivovat své podřízené. Dozvíte se, jak fungují sociální vztahy v organizaci a v týmu, jak s nimi pracovat, a jak je řídit. Dozvíte se, jak funguje a vypadá sociální konflikt a co s ním dělat. A proč to, na čem není kolečko od kávy, není užitečné.

Knihu je možné koupit na e-shopu vydavatelství Grada (klepněte sem), nebo v běžných kamenných knihkupectvích. Časem bude k dispozici také jako e-book (odkaz bude doplněn). Pokud  se vám bude líbit, dejte nám prosím vědět, pokud ne, dejte nám vědět také.

Kniha Sociální vztahy v organizaci a jejich management byla od počátku koncipována tak, aby se na ní mohli podílet i její čtenáři. Pokud nám napíšete své zkušenosti, podněty a poznatky, velmi rádi je zohledníme v případném rozšířeném vydání, či pokračování.

Máte-li naši knihu, rádi vám nabídnete také naše vzdělávací a poradenské služby, a to za výhodnějších podmínek. Budete-li chtít, rádi vám jí také osobně podepíšeme.

 

Přihlásit odběr na LinkedIn

PhDr. Vojtěch Bednář

PhDr. Vojtěch Bednář

Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

více o autorovi
články autora

Mgr. Petr Hlušička

Mgr. Petr Hlušička

Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

více o autorovi
články autora

PhDr. Jan Drahoňovský

PhDr. Jan Drahoňovský

Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

více o autorovi
články autora

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

více o autorovi
články autora


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520