10. 6. 2024   PhDr. Vojtěch Bednář

Druhý ročník konference Manažerské etudy se uskuteční dne 16. října 2024. Poznamenejte si do kalendáře!

V listopadu loňského roku se v pražském konferenčním prostoru Broomlovka uskutečnila vůbec první konference spolupořádaná Firemním sociologem, Manažerské etudy 2023. Tématem  vedení firmem v těžkých časech a více než třicet regulérních účastníků ji vysoce ocenilo.

Nejen proto jsme se rozhodli uspořádat 2. ročník. Manažerské etudy 2024 proběhnou 16. října 2024 na stejném místě jako posledně – v Broomlovce. Protože jsme přirozenými optimisty a jsme přesvědčeni o tom, že pozitivní myšlení a vnímání je základem úspěchu v jakémkoli oboru, je letošním leitmotivem a také podtitulem konference Restartujeme Růst.

Bližší informace o organizaci, řečnících a registraci na Manažerské etudy 2024 budeme zveřejňovat v brzké době. Již nyní si ale naši akci určitě uložte do kalendáře (funkce se nachází na jejím oficiálním webu společně s fotogalerií prvního ročníku).

Manažerské etudy pro vás pořádá Petr Ševčík – Interim Change Management a Firemní sociolog s.r.o.

Přihlásit odběr na LinkedIn

PhDr. Vojtěch Bednář

PhDr. Vojtěch Bednář

Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

více o autorovi
články autora

Mgr. Petr Hlušička

Mgr. Petr Hlušička

Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

více o autorovi
články autora

PhDr. Jan Drahoňovský

PhDr. Jan Drahoňovský

Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

více o autorovi
články autora

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

více o autorovi
články autora


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520