26. 4. 2021   PhDr. Vojtěch Bednář

Jste manažer nebo personalista? Podělte se s ostatními o svou nejvíce užitečnou zkušenost z pandemie.

Když jsme zde minulý týden vydali článek o deseti nejužitečnějších zkušenostech z pandemie pohledem mistrů a liniových manažerů, požádali jsme vás, naše čtenáře o to, abyste přispěli vlastními.

Dostali jsme řadu podnětů, které však spojovalo to, že byly z trochu jiného světa; a sice světa personalistů, HR manažerů, personálních ředitelů. I když je jasné, že mnoho rad z obou těchto světů je velmi podobných, nechtěli jsme je míchat dohromady. Protože však mnoho je i různorodých, rozhodli jsme se vytvořit obdobné „desatero“ také pohledem personálního managementu a managementu vůbec.

Zatímco zkušenosti mistrů a liniových manažerů jsme sbírali při naši práci „v terénu“, o zkušenosti personálního managementu bychom chtěli dnes požádat vás – čtenáře a abonenty Firemního sociologa.

Pokud zodpovídáte za HR, za personální politiku, nebo za seniorní vedení ve vaší firmě, napište nám, prosím, jednu, podle vašeho názoru nejužitečnější zkušenost, nejvíce praktickou věc, kterou vám pandemie přinesla, a o kterou byste se chtěli podělit s ostatními. Vaše zkušenost bude zveřejněna anonymně (s vašimi iniciálami) na našem webu a v odborných fórech. Pokud nám zanecháte svou e-mailovou adresu, budeme vás informovat o výsledcích a vybraní respondenti obdrží drobnou pozornost Firemního sociologa.

Co je nejvíce užitečná zkušenost, kterou vám přinesla pandemie při práci v HR, při řízení personální politiky nebo při řízení zaměstnanců? Odpovězte do níže uvedeného formuláře, pokud se vám nenačte, použijte tento odkaz. Děkujeme vám. Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. 

 

Přihlásit odběr na LinkedIn

PhDr. Vojtěch Bednář

PhDr. Vojtěch Bednář

Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

více o autorovi
články autora

Mgr. Petr Hlušička

Mgr. Petr Hlušička

Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

více o autorovi
články autora

PhDr. Jan Drahoňovský

PhDr. Jan Drahoňovský

Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

více o autorovi
články autora

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

více o autorovi
články autora


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520